Miksery u Janicy, czy Janica z Mikserami?

Nowy mikser megavega wyłania się zza "zasłony dymnej". Zupełnie nowa przynęta, choć już dała się poznać wcześniej w eksperymentalnej wersji z główką od jerkusia. Tadzio Artysta popracował i mamy nowe, cudne główki w trzech gramaturach: 130, 180 i ok 300 gramów. Mogę powiedzieć, że od teraz mamy nowy wymiar 6 najbardziej łownych kolorów tych gum na bazie 8 calowego Lunker City Shaker. Doskonale sprawdzonych w ub. roku zwłaszcza na halibutowych łowiskach. Skrei w marcu i kwietniu tego roku, także zajadały się mikserami. Ale co ma mikser do Janicy?
Czyżby Paweł Janica był kucharzem, używającym miksera? Nie wiem, może jest? Jest na pewno wędkarzem morskim, który mieszka w cudnym rejonie Norwegii, na pięknych Lofotach a dokładnie na wyspie Skrova. Miksery testowaliśmy w marcu na skrei ze znakomitymi wynikami. Paweł jest pierwszym wędkarzem, który oprócz nas, łowił skrei na nowy model majteczkowego miksera w rejonie wyspy Skrova. W towarzystwie naszego kolegi Przemka nałowili się tych żwawych dorszy, aż ręce bolały.

Przemek i Paweł łowią skrei w rejonie Lofotów 

Przemek Mokwiński - zadowolony wędkarz

Przemek prowadzi pasjonujący funpage na Facebooku: Wędkarstwo, Rejsy po fjordach w Norwegii, Grupa liczy już ponad 3250 członków, pasjonatów nie tylko wędkarstwa. Przemek scala wielu Polaków, którzy znaleźli swoje miejsce w kraju Vikingów.

Duży dorsz na różowego - majteczkowego miksera, złowiony przez Pawła.


 Różowo-majteczkowy mikser w paszczy dorsza.

Paweł jest właścicielem łodzi kabinowej Viking 700, którą może zabrać Was na ryby. Niżej link do filmu, na którym zobaczycie łódź Pawła na wodzie.


 Możecie umówić się z Pawłem, kontakt niżej, pod zdjęciem.


Paweł Janica, Skrova, Norwegia. Telefon norweski: +4746341314; email: janica@onet.pl

Wracamy do mikserów, nowy model.
To bardzo jadowita przynęta na bazie największej 8-calowej gumy LC Shaker. Guma już potwierdziła swoją doskonałą łowność w ub. roku. W tym roku postanowiliśmy zrobić profesjonalne, idealnie dopasowane główki do kształtu gumy. Obecnie nie trzeba odcinać gumy aby dopasować ją z główką. Obły kształt LC Sakera wpasowuje się idealnie we wgłębienie główki tworząc idealną opływową parę. Mięsisty duży talerzowy ogon wytwarza znaczną falę hydrodynamiczną.
Możecie od teraz zamówić komponenty i metodą "zrób to sam", zrobić własnoręcznie miksera. Sam wiem, jak przyjemne jest złowić okazową rybę na własnoręcznie zrobioną przynętę. Zachęcam do kontaktu a wtedy dobierzecie sobie komponenty do majsterkowania. Dzwońcie: 601946080 lub piszcie: megavegapl@gmail.com

 Miksery w 6 kolorach: 1 - Mahi mahi; 2 - Dorsz; 3 - Róż majteczkowy; 4 - Sledź; 5 - Szalony kurczak; 6 - Makrela. Każdy mikser megavega uzbrojony antyzaczepowo na grzbiecie kotwicą morską na huprovce. Dodatkowo przy główce na krótkiej dozbrojce z huprowki jest morski hak Gamakatsu LS-5314, ostry jak brzytwa. Kotwica i hak trzymane magnesami.

Miksery to piękne smukłe gumowe przynęty w 3 gramaturach: 130-, 180- i 300 gramów o długości od 26 do 28 cm. Na zdjeciu porównanie z innymi naszymi przynętami: Herring 32 cm, Demon SMOLT i najnowszy Jerky PRO 9" (26 cm).

3 gramatury w 6 najbardziej łownych kolorach mikserów, na wszystkie głębokości łowisk, już dostępne w klubowym sklepiku megavega


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz