SKLEP

Zobacz prawdziwe rękodzieło sprawdzonych i bardzo łownych przynęt oraz akcesoriów.

Dostępne tylko w sklepie klubowym - atelier wędkarstwa morskiego - megavega.

 Do atelier wędkarstwa morskiego

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym, jakich w sieci wiele. Megavega to swoisty apartament typu studio: wiele z tego co u nas znajdziesz, to rękodzieło wykonywane na zamówienie. Wszystko sprawdzone w praktyce. Zrodziło się z naszej indywidualnej potrzeby i pasji odkrywania. Chcemy podzielić się tym z Tobą!

Pamiętaj, że przynęty oraz akcesoria robione na zamówienie wymagają czasu przygotowania, proszę nie zwlekaj z zamówieniem na ostatnią chwilę.

Znajdziesz też trochę sprzętu i akcesoriów krajowych i importowanych - wszystko wysokiej jakości, sprawdzone i przetestowane w Norwegii. Będą to w większości artykuły w niższych od rynkowych cenach klubowych z atrakcyjnymi rabatami oraz programem partnerskim.

Wąska specjalizacja w atelier klubu megavega, zawężona tylko do sprzętu wędkarstwa morskiego daje korzyść, że nie musisz długo wertować i tracić czas, na przeglądanie ogromnej oferty innych sklepów wędkarskich, mających oprócz oferty „morskiej” ogromną ilość pozostałego asortymentu. W sklepie klubowym megavega będzie tylko sprzęt morski zwłaszcza ukierunkowany na Big Game w Norwegii. Z każdym dniem będzie przybywało asortymentu. Jeżeli nie ma jakiegoś interesującego Cię modelu nie szkodzi, szybko go dla Ciebie wykonamy albo zamówimy, tylko napisz do nas!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza