Nie taki Demon straszny

Demon to największa przynęta gumowa w gamie Dragon V-Lures. Z powodzeniem używamy tej gumy do połowów drapieżnych ryb w Norwegii. Połączenie z główką 200 lub 270 g oraz uzbrojenie kotwicą trzymaną magnesami, dało znakomicie pracującą i bardzo łowną morską przynętę.
Sam gumowy korpus przynęty ma 22,5 cm długości. W połączeniu z malowaną proszkowo główką o 2 wagach daje przynetę 25-centymetrowej długości. Testy prowadziliśmy podczas dwóch ubiegłorocznych wypraw do Norwegii. Nasze oczekiwania Demon spełnił w 100%!

Płetwa ogonowa Demona wychyla się niezbyt mocno na boki od osi przynęty, jednak dość mocno skręca się wokół‚ własnej osi. Dzięki swojej wielkości i masie daje bardzo silne impulsy hydrodynamiczne, łatwo odczytywane przez polującego drapieżnika. Pracuje w podobny spoób zarówno przy wolnym, jednostajnym prowadzeniu, przy podszarpywaniu, zmianach tempa a także w opadzie na cięższej główce jigowej. Specyficzna, smukła budowa tej przynęty odwzorowuje idealnie proporcje budowy wielu ryb, stanowiących podstawowy pokarm wielkich drapieżników. 9-calowy Demon potrafi sprowokować do ataku nawet te drapieżniki, które w danej chwili wydają się nie reagować na inne przynęty.
Zobacz film i pracę gumy Demon.

Zobacz jak pracują gumy Demon zrobione naszym sposobem i przygotowane do połowów w Norwegii. Film z testów pod wodą przed wyprawą.


Od wyprawy na Vegę w czerwcu 2015 r. to jedna z naszych ulubionych przynęt w klubie. Edyta, będąc po raz pierwszy w Norwegii, złowiła na Demona swoje 2 życiowe ryby: dorsza 15,6 kg oraz halibuta 18,7 kg.
Demony, w dwóch najbardziej łownych kolorach oraz w 3 wagach, w ciągłej sprzedaży w naszym klubowym sklepiku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz